Kim jesteśmy

Firma OLAMED zrodziła się z pasji osób, dla których darem najcenniejszym jest życie. Dzięki odpowiedniej prewencji możemy zwiększyć jego jakość. Kierując się zasadą, że nasze życie jest w naszych rękach, wyszliśmy z ofertą produktów chroniących dłonie. Szeroki wybór rękawic medycznych poszerzyliśmy z czasem o odzież ochronną z włókniny.

Początkowa oferta firmy skierowana była przede wszystkim do personelu medycznego: klinik, szpitali, gabinetów stomatologicznych, przychodni, ośrodków rehabilitacyjnych. Również firmy przetwórstwa spożywczego, ceniące najwyższe standardy jakości, znalazły u nas odpowiedni do swoich wymagań asortyment.

Dzięki uczestnictwie w seminariach, po analizie wielu statystyk doszliśmy do wniosku, że należy wyjść naprzeciw największym problemom zdrowotnym naszego społeczeństwa, jakim są choroby układu krążenia. Przyjęliśmy sobie za cel zwiększanie świadomości społeczeństwa w zakresie możliwości ochrony własnego życia. Skoro istnieje możliwość ochrony życia, to powinniśmy o tym poinformować i zaoferować odpowiednie produkty.

i-aed-70pxObecnie naszymi wiodącymi produktami są Automatyczne Defibrylatory Zewnętrzne (AED). Dołączyliśmy do akcji Ratuj z sercem, gdzie aktywnie informujemy o nowych AED.