Termometr bezdotykowy na podczerwień

Termometr bezdotykowy na podczerwień wykorzystuje promieniowanie podczerwone w celu zmierzenia temperatury.

Oferowane w Olamed termometry bezdotykowe służą do pomiaru zarówno temperatury ciała człowieka, po przystawieniu bezdotykowym do czoła, jak również mierzą temperaturę obiektów i płynów.

Więcej informacji na temat termometrów bezdotykowych znajdą Państwo w poniższym linku

TERMOMETRY BEZDOTYKOWE SKLEP

Termometr bezdotykowy jest wyjątowo łatwy i wygodny w obsłudze. Wynik pomiaru można odczytać już po 1 sekundzie. Jest urządzeniem medycznym, sprawdza się w przychodniach, szpitalach, klinikach, prywatnych gabinetach lakarskich oraz w warunkach domowych. Ostatnio wykorzystywany jest również w szerszym zakresie z uwagi na trwającą sytuację epidemiologiczną: w placówkach oświatowych, w miejscach pracy, w instytucjach, ośrodkach wypoczynkowych, lotniskach, dworcach autobusowych itp.

Prezentowane w ofercie Olamed termometry posiadają wbudowany czujnik odległości, który zapewnia precyzję pomiarów. Pamięć ostatnich 35 wyników pozwala na szybkie przywołanie historii dokonywanych pomiarów.

Dobra jakość wykonania ze szczególnym dbaniem o szczegóły umożliwia precyzyjne wykonywanie badań. Eleganckie i praktyczne etui związywane sznureczkiem sprawia, że łatwo i bezpiecznie można wziąć urządzenie ze sobą.

Termometr posiada alarm gorączki, który sygnalizuje dźwiękowo i wizualnie. Jest to naprawdę przydatne urządzenie w każdym domu.