Podręczny Aparat EKG pozwala zdiagnozować choroby serca

Podręczny Aparat EKG otrzymuje coraz więcej pozytywnych opinii od naszych klientów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom przekazującym nam informacje zwrotne o oferowanych przez nas produktach, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych.

Chcemy podzielić się z Państwem komentarzami użytkowników podręcznego aparatu EKG, ponieważ w dobie największej umieralności na choroby układu krążenia oraz choroby serca, takie urządzenie jest bardzo przydatne.

W poniższym linku znajdą Państwo więcej informacji na temat prezentowanego aparatu EKG.

PODRĘCZNY APARAT EKG

Największa umieralność Polaków, także Europejczyków i Amerykanów, spowodowana jest głównie  chorobami sercowo-naczyniowymi (45% zgonów według GUS). Aby temu zapobiec konieczne jest ciągłe sprawdzanie kondycji naszego organizmu, głównie profilaktyka chorób serca. Wczesne wykrywanie chorób układu krążenia zapobiega niewydolności serca. Dlatego tak ważne jest regularne sprawdzać stan pracy serca.

Podręczny aparat EKG, często jako pierwszy informuje o problemach związanych z pracą serca i staje się podstawą do wizyty u lekarza. Historia pomiarów EKG zgromadzona przez urządzenie może pomóc lekarzowi dokonać oceny pacjenta i skierować na specjalistyczne badania.

Sposób pomiaru

Prezentowany w niniejszym wpisie monitor pracy serca posiada wbudowane elektrody. Umieszczone są one u dołu i od góry urządzenia.

Aby dokonać pomiaru EKG należy umieścić aparat w dłoniach lub w pozycjach zaprezentowanych na poniższych rysunkach:

Najwiarygodniejsze pomiary można uzyskać przykładając aparat do klatki piersiowej. Ten sposób pomiaru EKG daje najrzetelniejszy obraz pracy serca.

Opinie

Z opinii naszych klientów, będących użytkownikami tego podręcznego aparatu EKG, wynika że dane zgromadzone przez aparat dają rzeczową podstawę do rozmowy z kardiologiem podczas okresowej wizyty. EKG wykonywane na profesjonalnym klinicznym urządzeniu przed samą wizytą w stanie spoczynku nie zawsze wskazuje wszystkie problemy kardiologiczne.

Aparat choć jest bardzo prosty w obsłudze posiada spore możliwości diagnostyczne. Zarówno urządzenie jak i jego oprogramowanie doskonale się uzupełniają, dając potwierdzenie diagnozy w rozszerzonym badaniu EKG u lekarza kardiologa.

Wielu użytkowników potwierdza, że wykryte przez aparat schorzenie pokrywa się z ich samopoczuciem i z towarzyszącymi im dolegliwościami. Aparat oceniany jest jako niezbędny dla każdego, kto chce kontrolować swoje serce i o nie zadbać już na poziomie przeciwdziałania chorobom kardiologicznym. Aparat nie jest duży, dzięki czemu łatwo zabrać go z sobą wszędzie, aby w razie jakichkolwiek objawów dokonać szybkiego badania ekg.

Urządzenie zapewnia psychiczny komfort kontroli serca przez jego użytkowników.

Wadą produktu może być brak możliwości podejrzenia przebiegu krzywej EKG na samym monitorze. Można tego dokonać na komputerze dzięki specjalnemu oprogramowaniu.

Otrzymaliśmy także opinie klientów, którym aparat wskazał pewne dolegliwości, których nie wykazało badanie profesjonalnym aparatem EKG. Klienci przestraszyli się tych wyników, twierdząc, że nie potrzebują podręcznego monitora EKG, skoro klinicznym aparatem wyniki wychodzą im idealnie. Różnice pomiarów wynikają z faktu, że podręcznym aparatem można zrobić badanie zawsze, zwłaszcza, gdy czujemy że coś dzieje się niedobrego z sercem. Natomiast w czasie badania w przychodni profesjonalnym sprzętem serce może nie wykazywać nieprawidłowości. Decyzja zawsze należy do Klienta.

Drodzy Klienci!

Prosimy, dzielcie się swoimi uwagami na temat zakupionych u nas produktów. Wasze opinie są dla nas na wagę złota. Dają nam możliwość wdrażania jak najlepszych rozwiązań, jednocześnie eliminując te nie do końca trafione.

Za wszystkie Wasze sugestie serdecznie dziękujemy!