Sprzęt Medyczny Korea Expo 2017

W dniach 29-30 czerwca 2017 roku odbyły się w w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie targi Korea Expo 2017.

Wydarzenie zapoczątkowała konferencja dotycząca współpracy polsko-koreańskiej, podczas której zostało podpisane porozumienie o współpracy (Memorandum of Understanding) pomiędzy KOTRA (Sekcja Handlowa Ambasady Republiki Korei Południowej w Warszawie) a PAIH (Polska Agencja Inwestycji i Handlu).

Uczestnicy konferencji wysłuchali przemówień:

Jaehong Kim, Prezesa KOTRA

Tomasza Pistula, Prezesa Zarządu PAIH

J.E. Sung-joo Choi, Ambasadora Republiki Korei w Polsce

Tadeusza Kościńskiego, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju

Arkadiusza Kowalskiego, Szkoła Główna Handlowa

Marcina Dudarskiego, JP Weber

Grzegorza Rumińskiego, Prezesa Zarządu ANIRO

Michała Specjalskiego, SELENA FM S.A.

Po konferencji goście, wystawcy oraz zwiedzający przeszli z Hotelu InterContinental, w którym odbywała się konferencja, do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie Hanna Gronkiewicz-Waltz uroczyście otworzyła Korea Expo 2017.

W targach uczestniczyło ponad 70 firm koreańskich, z branż między innymi IT, elektronika, przemysł, wyroby medyczne, kosmetyka. Była  to świetna okazja do zapoznania się z nowymi produktami rynku koreańskiego oraz nawiązania kontaktu z przedstawicielami firm, które szukają partnerów handlowych w Polsce.


Nasza firma PHU OLAMED otrzymała zaproszenie na udział w konferencji oraz targach KOREA EXPO. Koreańscy producenci sprzętu medycznego zaprezentowali swoje najnowsze osiągnięcia, które mogliśmy osobiście przetestować.

Dzięki uczestnictwu w tym prestiżowym wydarzeniu nawiązaliśmy współpracę z kilkoma producentami z Korei Południowej, jak wiadomo, koreańskie produkty medyczne są bardzo dobre jakościowo, opracowywane przez wiele lat pod ścisłym nadzorem doskonałych inżynierów oraz lekarzy. Producenci pokazali najnowsze sprzęty medyczne, kładąc duży nacisk na rozwiązania telemedyczne.

Udział w targach uznajemy za niezwykłe wydarzenie w rozwoju firmy OLAMED, ponieważ już niedługo pojawią się w naszej ofercie produkty właśnie zaprezentowane podczas tego wydarzenia.  Medyczne urządzenia poprawiające jakość życia a przede wszystkim kładące nacisk na  diagnostykę są bardzo wyczekiwane przez klientów polskich. Doskonała jakość produktów, niezawodność oraz nowoczesne rozwiązania to zapowiedź kolejnego kroku do poprawy jakości życia klientów OLAMED.

Prosimy spodziewać się w krótkim czasie poszerzenia naszej oferty asortymentowej. Ponieważ wszystkie produkty zawsze sprawdzamy zanim zaoferujemy je klientom, mogą Państwo mieć pewność, że u nas znajdą Państwo jedne z najlepszych produktów.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z KOREA EXPO 2017.

korea-expo

korea-expo-2

korea-expo-3

korea-expo-4

korea-expo-2017-otwarcie