Szeroki wybór PODRĘCZNYCH APARATÓW MONITORÓW EKG

W naszym całodobowym sklepie internetowym  OLAMED SKLEP  znajdą Państwo szeroki wybór Aparatów EKG.

Aparat EKG jest urządzeniem medycznym służącym do badania pracy serca poprzez rejestrację prądów czynnościowym mięśnia sercowego.

Aparaty EKG dostępne w olamed to profesjonalne urządzenia do użytku w gabinetach lekarskich, szpitalach oraz w warunkach domowych.

Dużą grupę monitorów EKG stanowią podręczne przenośne aparaty EKG, wśród których można wybrać idealny monitor dla siebie.

W sklepie dostępne są monitory EKG z wbudowanymi elektrodami oraz z kablem odprowadzeniowym, do którego dołącza się jednorazowe elektrody. Oba modele cieszą się dużą popularnością. W najbliższym czasie asortyment przenośnych EKG poszerzy się o mobilny zegarek EKG smartwatch, o czym poinformujemy w kolejnym wpisie.

 Pierwszy model, który chcemy Państwu zaprezentować posiada meny w języku polskim oraz oprogramowanie komputerowe. Aparat zaraz po przeprowadzonym badaniu wskazuje konkretną diagnozę. Obsługuje się  go za pomocą jednego przycisku.


 

Monitor EKG Pulsebit to wysokiej klasy aparat z wbudowanymi elektrodami oraz kablem dwuodprowadzeniowym. Do urządzenia dołączamy bezpłatne oprogramowanie.


 

Bardzo praktyczny model domowego EKG to monitor EKG z funkcją ciśnieniomierza 2 w 1. Nie potrzebne są dwa urządzenia. Teraz w modelu BP2 ciśnieniomierz z EKG w jednym.


 

Pas piersiowy z EKG DuoEK to kolejne innowacyjne rozwiązanie w rodzinie EKG. Pas z rejestratorem EKG umieszcza się na klatce piersiowej, nie trzeba używać rąk do pomiaru pracy serca. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, którym trzęsą się ręce i nie mogą przeprowadzić prawidłowego badania EKG.


 

Niewątpliwym liderem pośród aparatów EKG jest Monitor zdrowia Checkme. Urządzenie to łączy w sobie monitoring wielu kluczowych parametrów życiowych. Checkme pełni funkcję aparatu EKG, holtera EKG, pulsoksymetru, termometru, pedometru, monitora snu, ciśnieniomierza.


 

Poza podręcznymi aparatami EKG znajdą Państwo w sklepie także EKG przenośne trzy-, sześcio- i dwunastokanałowe.

 

Zapraszamy serdecznie do naszego całodobowego sklepu internetowego 

APARATY MONITORY EKG